Ženský regenerační retreat v zahradě živlů TĚLO-MYSL-DUŠE

Termín: 8.-11.10.2020

Ženský léčivý retreat v zahradě živlů
TĚLO-MYSL-DUŠE

zdravotní jóga - tanec - tantra jóga - energetické i fyzické léčení - terapie léčivou vodou -žesnké lázně v domě Vody - relaxace - sdílení a inspirace - meditace - zpěv manter - rituál v posvátné jeskyni

Srdečně a s radostí zveme ŽENY, které si tato akce a hlavně magické místo ZAHRADY ŽIVLŮ přitáhne. Stejně jako nás, Janu a Klárku si přitáhl tento unikátní projekt postavený podle posvátné geometrie. Díky tomuto místu vznikla jedinečná akce určená hlavně nám ženám.
Už při vstupu do areálu Zahrady živlů můžete cítí, že má blahodárný vliv na vaše tělo i duši.

Díky pozitivním ohlasům z naší první akce vzniklo další setkání na které jste srdečně zváni.

V zahradě živlů je soustava propojených jezírek ve fraktálech, jimiž protéká léčivý pramen zhlouby krkonošškých hor. Další částí Zahrady živlů jsou domy, které nesou názvy živlů i jejich typické vlastnosti. Nachází se zde i farma a lesní školka pro děti.
Čeká nás prodloužený víkend zaměřený na ženské tělo, mysl a duši.

Klárka vás bude provázet velmi citlivě a vědomě fyzioterapeutickou jógou a bude vás uzemňovat do přítomnosti v těle. Budeme cvičit v domě větru i v příznivém počasí venku v zahradě.

Jana vás provede tancem a tantrickou jógou a naučí vás probudit ženskou sexuální energii a jak ji správně rozvádět v těle. Obě dvě máme letité zkušenosti ve své praxi a tím se vzájemně doplní a propojí fyzická (zdravotní) i energetická rovina.

Na závěr setkání se můžete těšit na Léčivý rituál v posvátné jeskyni, kde si může každá načerpat a očistit své individuální téma. Společně se podpoříme v intimním kruhu žen, který je velmi léčivý.  Budeme mít jedno odpoledne možnost načerpat a zregenerovat naše tělo i duši v domě Vody, kde je teplý bazén, pára, Eneipův studený chodník, venkovní vířivka a sauna.

Moc se těšíme na setkání      Jana a Klárka

Lektorky:
Klára Křížová jsem instruktorka jógy, bývalá reprezentantka a olympionička v Alpském lyžování. Zúčastnila jsem se 2x Olympijských her a 4x Mistrovství světa a pohyb pro maximální výkon je mou nedílnou součástí.Po skončení své profesionální kariéry jsem si uvědomila, kolik zkušeností a znalostí jsem získala a také dostala od svých kondičních trenérů a fyzioterapeutů pro zdravé tělo. A právě ty jsem se rozhodla dále předávat se zaměřením na pohyb jako takový. Aby nebolela záda, nebyly zkrácené svaly na nohou, fungovala rotace v kyčlích a ramenou. Prostě všechno fungovalo tak, jak má. Věda nám ukazuje, že tělo a mysl jsou dva propojené systémy. A pokud člověk potřebuje využít svých maximálních dovedností, zdravé tělo je základ, který k tomu pomůže. Odkaz na mé webové stránky www.klarakrizova.cz


Jana Zittová
Vystudovala jsem vzdělávání dospělých lidí, které mě postupně přivedlo až k terapiím. Nyní se věnuji terapiím, individuálním konstelacím, koučinku v oblasti ženské intimity, uzdravení a obnovení rovnováhy v oblasti ženské sexuality, uvědomění si ženství a sebehodnoty. Již 10 let vedu ženské kurzy a semináře. Kurzy tantra-jógy - Mohendžodáro jako akreditovaná lektorka I. a II. stupně podle MUDr. Moniky Sičové. Dále jsem certifikovaný kouč pro práci s emočními bloky a psychosomatikou. Pro svoji práci využívám znalostí z oblasti dynamiky pánevního lůna, práce s dechem, léčivých relaxačních masáží, léčivý dotek, individuálních konstelací a psychosomatických vizualizací. Krom toho také masíruji a vedu taneční semináře flamenco jako terapie. https://www.janazittova.cz


 

VIDEOPROMO z prvního retreatu

TERMÍN: 8.-11.10..2020
Příjezd ve čtvrtek v 17-18:30 hod.,
Začínáme společnou večeří v 19hod.
Odjezd v neděli po obědě kolem 14-15 hod.

POČET ÚČASTNIC : 12 žen

CENA: 6.800,- Kč/osoba

AKČNÍ CENA DO 25.9.2020, při platbě celé částky 6.300,- nebo přiveď kamarádku a máte to obě za nižší cenu. 

Nebo nutná záloha: 2000,- na účet 2800722633/2010 fio banka, napiš své jméno a ženský retreat II.  V tom příadě je plná cena. Záloha je nevratná, ale můžeš ji převést na jinou ženu.


V ceně:
plná penze (vegetariánská strava)
lektorné (dvě lektorky)
vstup do domu Země  a  posvátné jeskyně 

Ceny zvlášť na místě:

vstup do domu Vody 400,- , sauna 200,-/os.( min. 5 lidí), vstup do teepee a přespání cca 200,- (vše je dobrovolné)

Ubytování: hradí si každý zvlášť ,  2 možnosti

Možnost si sami zarezervovat v penzionu SLUNKO, pokoje jsou většinou po dvou až třech. Mrkněte a můžete se domluvit s ostatními účastníky a být po dvou. Vychází to 530,-/os./noc.  Bylo by dobré si odhlásit i snídaně ty máte v zahradě živlů v ceně kurzovného.

http://www.pensionslunko.cz/cesky-pension-slunko/pension-slunko-cesky/

Nebo je omezený počet 7 v domečku v zahradě živlů 200,-/os./noc, kde není k dizpozici sociální zařízení, jen suchý záchod před domečkem a sprcha je v domě větru.


KDE: Zahrada živlů (Lánov u Vrchlabí)
Je to unikátní projekt postavený podle posvátné geometrie.https://www.svetharmonie.cz/zahrada-zivlu/

PROGRAM:
ve čtvrtek :

  •  17-19hod příjezd  do Lánova do areálu Zahrada Živlů. Registrace a ubytovaní.
  • v 19 hod. společná večeře
  •  ve 20:30 hod. seznámení v kruhu


Podrobný program a co sebou dostanete před setkáním
PŘIHLÁŠKY: jana.zittova@gmail.com
 

Fotogalerie z proběhlých akcí a ukázka místa Zahrady živlů

Přihlásit se