Tantra-jóga a Taneční meditace pro pokročilé

Datum: 25.1.-12.4.2022, 11.lekcí

čas: 18:15-21:15 h,  Délka: 3 h

Milé ženy,

srdečně vás zvu na nový kurz pro pokročilé.

Podmínka pro absolvování tohoto kurzu je znát I.stupeň Mohenžodára - Mateřský okruh.

Budeme opakovat posvátný rituál Mohenžodára - Mateřský okruh a přidáme další pokročilé techniky, jako je cvičení a meditace s ENERGETICKÝMI VAJÍČKY. Je potřeba znát techniky dynamiky pánevního dna a práci s pánevním dnem.

Mohenžodáro je posvátný rituál a cesta k plnému rozvinutí milostného života a prohloubení intimity. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní a duchovní. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Mohendžodáro aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

Jednotlivá asána potřebuje cvičit a usadit v těle téměř měsíc. Tento průběh není možné urychlit, nejde totiž jen o provádění pozic, ale především o prožitek, který ženu postupně proměňuje. Každá ásána má jiný význam a potřebuje svůj čas, aby vydala své tajemství a odhalila bohatství a blahodárné účinky. 

Kurz je určen pro začátečnice i pokročilé.

Ohlas na kurzy:

"Ženy, jestli některá ještě váháte, tak odhoďte pochybnosti a jděte do toho! Chodila jsem k Janičce několik let na ženské kruhy a dalo mi to do života opravu hodně, dosud z našich setkání čerpám! Škoda, že teď bydlím tak daleko, moc chybí ta ženská esence". Kateřina

 "Kurzy s Janou  pro mě znamenají čas pro sebe, čas zklidnění, uvolnění, uvědomění, propojení se se sebou samou. Díky Janě jsem se naučila pracovat se svojí energií, posouvat ji na vyšší úroveň, pročistit energetické bloky. Janiny kurzy jsou pro mě velkou inspirací, za kterou moc děkuji. :-) Šárka"

Obsah kurzu

 • Spontánní tanec
 • Léčivé meditace
 • Tantra-jóga Mohenžodáro cvičení,Mateřský okruh 
 • Pokročilá tantra-jóga 
 • práce s energetickými vajíčky
 • Posilování a dynamika pánevního dna
 • Sdílení a naslouchání ženské duši
 • Dechové techniky
 • Zpívání manter
 • Masáže
 • Kultivace sexuální energie

 Kde:  Opravdovost - institut osobního rozvoje, 

Zborovská 619/49, Malá Strana,
150 00 Praha-Smíchov

zvonek: Osobní rozvoj, 3.patro výtahem

https://opravdovost.cz/kontakt/

Kdy: úterky

25.1..-12.4.2022 / 1. lekce v březnu nebude, upřesní se

11. setkání

Čas:  18:15-21:15, Délka: 3h

Cena:  6050,-  

SLEVA : při platbě celé částky do 10.1.2021   CENA 5800,-

NEBO

Nutná  záloha 2000,- na účet 2800722633/2010, napište své jméno a Kurz pro ženy pro pokročilé. Nevratnou zálohou si pojistíte na 100% své místo. Lze vystavit faktura.  Při zrušení je záloha přenosná na jinou ženu.

Omezený počet 12 ŽEN!

Teším se na setkání:-)

Jana

Fotogalerie z proběhlých akcí

Přihlásit se