Taneční meditace a Intimní gymnastika pro pokročilé

Datum: ,19:15-21:45 Délka: 2,5h

Milé Ženy,

Srdečně vás zvu na nový kurz:-)

Pod vlivem Luny se ženy ve svém měsíčním cyklu neustále proměňují.  Čtyři fáze cyklu, kterými procházíme v průběhu měsíce, mají vliv a mění naše emoční, duševní i myšlenkový svět, i naše potřeby, aktivity, sny, touhy i možnosti seberealizace.


Každá fáze přináší ženám jiné dary a kvality, se kterými se můžeme ve svém tanci propojit a použít  je ke svému osobnímu rozvoji, k pochopení sebe, svého cyklu, svého ženství, ženské síly, jako i k pochopení možností seberealizace v jednotlivých obdobích cyklu.

V tanci se budeš propojovat sama se sebou, budeš naslouchat svému tělu a dovolíš uvolnit svojí energii, aby léčila a probudila to , co dovolíš. 
Na setkáních budou i krátké meditační vstupy k tématu večera, sdílení a bezpečný prostor, ve kterém se můžeme uvolnit a odevzdat  vnitřnímu světu a roztančit  naše téma. Každý večer bude jiný. Budeme naslouchat našim aktuálním potřebám.

Tanec přináší radost a uvolnění a je nejpřirozenějším pohybem pro nás ženy. Je jedním z klíčů, který otevírá cestu k našim vnitřním světům, k emocím, které si nedovolíme žit naplno, k osvobození naši spoutané životní energie.
Tanec je zdrojem energie, radosti, uvolnění, také k pochopení a procítění sebe i procesů, které v nás žijí.

Dále budeme kultivovat naše tělo v jemné intimní gymnastice. Půjde především o práci s pánevním dnem, napojení na jeho energii a pomocí cviků budeme kultivovat a posilovat naši sexualitu. A nově se naučíš pracovat s energetickými vajíčky, které léčí a posilují pánevní dno. Jde o pokročilejší techniku.

Kurz je určen pro ženy, které prošly Tantra-jógou Mohenžodáro pro ženy nebo mají zkušenost s prací s pánevním dnem. 

Ohlas na kurz

 "Kurzy s Janou  pro mě znamenají čas pro sebe, čas zklidnění, uvolnění, uvědomění, propojení se se sebou samou. Díky Janě jsem se naučila pracovat se svojí energií, posouvat ji na vyšší úroveň, pročistit energetické bloky. Janiny kurzy jsou pro mě velkou inspirací, za kterou moc děkuji. :-) Šárka"

"Ženy, jestli některá ještě váháte, tak odhoďte pochybnosti a jděte do toho! Chodila jsem k Janičce několik let na ženské kruhy a dalo mi to do života opravu hodně, dosud z našich setkání čerpám! Škoda, že teď bydlím tak daleko, moc chybí ta ženská esence." Kateřina

 

Obsah kurzu

 • Spontánní tanec a taneční meditace
 • Jemná intimní gymnastika (práce s pánevním dnem
 • Jemná jóga a cviky podle L.Mojžíšové
 • Sdílení a povídání o ženské cykličnosti 
 • Taoistické techniky na uvědomění cirkulace chodu energie v těle
 • Práce s energetickými vajíčky
 • Sdílení a naslouchání ženské duši
 • Dechové techniky
 • Zpívání manter
 • Masáže
 • Léčivé meditace

Kde: Centrum Šestý smysl, Široká 65/14, Praha 1

Kdy:   (13.lekcí)

čas: 19:15-21:45  Délka: 2,5 h

Cena:  5590,-  Jedna lekce (430,-)

SLEVA : při platbě celé částky do 7.9.2020   CENA 5300,-

NEBO

Nutná  záloha 2000,- na účet 2800722633/2010, napište své jméno a Kurz pro ženy pro pokročilé). Nevratnou zálohou si pojistíte na 100% své místo. Lze vystavit faktura.  Při zrušení je záloha přenosná na jinou ženu.

Omezený počet 11 žen!

Moc se těším:-)

Jana Zittová

Fotogalerie z proběhlých akcí

Přihlásit se