TANEC ZEMĚ

Taneční a meditační večery pro ženy

Datum: 15.3.2022, každé úterý

čas: 18:15-20:45 h,  Délka: 2,5h

Milé ženy,

srdečně vás zvu na nový cyklus setkávání v otevřených večerch pro všechny ženy všech věkových kategorii, které mají či nemají zkušenost s ženskými kruhy.

Půjde o medicínský kruh, kde se společně spojíme ve své síle v tanci, v meditacích i modlitbách za zdraví, mír a harmonii života ve všehc jeho formách.

Budeme sdílet naše ženské témata, vzájemně si naslouchat, zpívat, tančit, relaxovat. Půjde především o to, vypustit všední starosti, ulevit svému tělu i psychice, plynout, dovolit si otevřít své srdce v bezpečním kruhu. A především se otevřít sama sobě a zastavit se. 

Zastavit se a napojit se na skutečný zroj životní, vitální energie, která žije v každé z nás. Každé setkání bude jedninečné a výjimené. Kdo mě zná vedu kruh velmi intuitivně a raguji na přítomnost a originalitu skupiny, která se sejde. Doporučuji si vybrat balíček s více setkání. 

Já cítím volání, abychom se setkávaly a spojovaly společně v léčivém kruhu žen a posilovaly a vysílaly naše světlo dál do našich rodin a blízkých i vzdálených kruhů.

Proto TANEC ZEMĚ- je to tanec z Tebe pro Zemi i pro Tebe:-) 

Kurz je určen pro začátečnice i pokročilé.

Ohlas na kurzy:

"Ženy, jestli některá ještě váháte, tak odhoďte pochybnosti a jděte do toho! Chodila jsem k Janičce několik let na ženské kruhy a dalo mi to do života opravu hodně, dosud z našich setkání čerpám! Škoda, že teď bydlím tak daleko, moc chybí ta ženská esence". Kateřina

 "Kurzy s Janou  pro mě znamenají čas pro sebe, čas zklidnění, uvolnění, uvědomění, propojení se se sebou samou. Díky Janě jsem se naučila pracovat se svojí energií, posouvat ji na vyšší úroveň, pročistit energetické bloky. Janiny kurzy jsou pro mě velkou inspirací, za kterou moc děkuji. :-) Šárka"

Obsah kurzu

 • Spontánní tanec
 • Léčivé meditace
 • Čakra dance
 • Jemná práce s naším středem
 • Práce s pánevním dnem 
 • Dechové cvičení
 • Sdílení a naslouchání ženské duši
 • Zpívání manter
 • Masáže
 • Bytí v přítomnosti
 • Relaxace

 Kde:  Opravdovost - institut osobního rozvoje, 

Zborovská 619/49, Malá Strana,
150 00 Praha-Smíchov

zvonek: Osobní rozvoj, 3.patro výtahem

https://opravdovost.cz/kontakt/

Kdy: úterky

od 15.3.2022, každé úterý do léta

minimální počet účastnic je 6, maximální 13 

Čas:  18:15-20:45h, Délka: 2,5h

Cena:  550,-

1) BALÍČEK 5 setkání - 2400,- (ušetříte 350,-)

2) BALÍČEK 8 setkání 3950,- (ušetříte 450,-)

Rezervace nutná dopředu vždy nejpozději v pondělí do 12 hod.  a vždy poslat zálohu u těch, které si nevyberete žádný balíček.

Nutná  záloha 250,- na účet 2800722633/2010, napište své jméno. Nevratnou zálohou si pojistíte na 100% své místo. Lze vystavit faktura.  Při zrušení je záloha přenosná na jinou ženu v termínu na který jste se hlásily.

Omezený počet 13 ŽEN!

Teším se na setkání:-)

Jana

Fotogalerie z proběhlých akcí

Přihlásit se