Tanec cyklické ženy a Intimní gymnastika

Datum: 20.1.-6.4.2020 ,18:30-21:30 Délka: 3 h

Milé Ženy,

Srdečně vás zvu na nový kurz:-)

Pod vlivem Luny se ženy ve svém měsíčním cyklu neustále proměňují.  Čtyři fáze cyklu, kterými procházíme v průběhu měsíce, mají vliv a mění naše emoční, duševní i myšlenkový svět, i naše potřeby, aktivity, sny, touhy i možnosti seberealizace.


Každá fáze přináší ženám jiné dary a kvality, se kterými se můžeme ve svém tanci propojit a použít  je ke svému osobnímu rozvoji, k pochopení sebe, svého cyklu, svého ženství, ženské síly, jako i k pochopení možností seberealizace v jednotlivých obdobích cyklu.

V tanci cyklické ženy budeme procházet jednotlivými fázemi měsíčního cyklu ženy, naučíš se jim víc porozumět, používat je a čerpat z nich i dál ve svém životě. Zaměříme se na 4 živly, 4 světové strany, 4 roční období, 4 archetypy. Budeme si povídat i o ženské cykličnosti a jejím vlivu na sexualitu. Dostanete tipy, jak se opečovat přirozenou cestou  a jak léčit disbalance ve fázi menstruace.

Tento kurz je  pro ženy i po přechodu, neboť energie cyklu stále běží ve tvém těle, i když nemenstruuješ.
Na setkáních budou i krátké meditační vstupy k tématu večera, sdílení a bezpečný prostor, ve kterém se můžeme uvolnit a odevzdat  vnitřnímu světu a roztančit  naše téma.

Tanec přináší radost a uvolnění a je nejpřirozenějším pohybem pro nás ženy. Je jedním z klíčů, který otevírá cestu k našim vnitřním světům, k emocím, které si nedovolíme žit naplno, k osvobození naši spoutané životní energie.
Tanec je zdrojem energie, radosti, uvolnění, také k pochopení a procítění sebe i procesů, které v nás žijí.

Dále budeme kultivovat naše tělo v jemné intimní gymnastice. Půjde především o práci s pánevním dnem, napojení na jeho energii a pomocí cviků budeme kultivovat a posilovat naši sexualitu.

Ohlas na kurz: "Kurzy s Janou  pro mě znamenají čas pro sebe, čas zklidnění, uvolnění, uvědomění, propojení se se sebou samou. Díky Janě jsem se naučila pracovat se svojí energií, posouvat ji na vyšší úroveň, pročistit energetické bloky. Janiny kurzy jsou pro mě velkou inspirací, za kterou moc děkuji. :-) Šárka"

 

Obsah kurzu

  • Spontánní tanec a taneční meditace
  • Jemná intimní gymnastika (práce s pánevním dnem
  • Jemná jóga a cviky podle L.Mojžíšové
  • Sdílení a povídání o ženské cykličnosti 
  • Taoistické techniky na uvědomění cirkulace chodu energie v těle
  • Sdílení a naslouchání ženské duši
  • Dechové techniky
  • Zpívání manter
  • Masáže
  • Léčivé meditace

Kde: Centrum Šestý smysl, Široká 65/14, Praha 1

Kdy: 20.1.-6.4.2020  12.lekcí

čas: 18:30-21:30 hod. (3h)

Čas: 18:30-21:00  hod.

Cena:  5160,-  Jedna lekce (430,-)

SLEVA 1): do 25.12.2019 ,při platbě celé částky do tohoto data je  částka 4.550,-

SLEVA 2): do 8.1.2020 , při platbě celé částky do tohoto data je  částka 4:750,-

Při platbě zálohy a při platbě po Novém roce je částka 5160,-

Nutná  záloha 2000,- na účet 2800722633/2010, napište své jméno a Kurz pro ženy) Nevratnou zálohou si pojistíte na 100% své místě. Lze vystavit faktura. 

Omezený počet 12 žen!

Moc se těším:-)

Jana Zittová

Fotogalerie z proběhlých akcí

Přihlásit se