Můj příběh

Jsem vášnivá tanečnice svým životem. Labužnice života, věčně se kochající nad krásou zázraků přírody.☺ Přijímám a miluji svůj život, tělo a ženství ve všech jeho podobách a cyklech. Užívám a těším se, na svou menstruaci a cykličnost, se kterou jsem dříve bojovala. Jsem autentická, spontánní a mám dar vnášet do práce s klienty humor, který může léčit i v těžkých situacích. Jsem celoživotní studentka sebe samé. Mám ráda osobní rozvoj a aktivity, které mají hloubku a hodnotu. Jsem terapeutka pro ženy, lektorka tantra-jógy pro ženy, životní koučka, masérka léčivým dotekem, badatelka v intimitě a posvátné sexualitě, astroložka, tanečnice flamenco tance...

Ale vždy tomu tak nebylo...

Měla jsem se narodit jako kluk. Celé dětství jsem nevědomě dokazovala svým rodičům, hlavně tátovi, že jsem dost dobrá i jako holka. Projevovaly se ve mne spíše mužské kvality: kamarádila jsem se spíše s kluky, oblékala se jako kluk, jezdila na motorkách, chodila do karate, cvičila Tai-chi, Čchi-kung, jezdila na koních a dělala různé silové sporty. Moje menstruace byla vždy velmi bolestivá, provázely ji křeče a někdy jsem se bez dvou růžových tabletek ani nepohnula. Jako panna jsem měla gynekologické potíže, výtoky a záněty. Moje lékařka, to brala jako něco běžného, co zkrátka k menstruaci patří a jako řešení mi v sedmnácti předepsala antikoncepci. Styděla jsem se za svá větší prsa a schovávala je pod vytahaným tričkem rockové kapely Nirvana. “Moje poprvé” jsem chtěla mít rychle za sebou, abych ve svých sedmnácti nebyla mezi kamarádkami poslední trapná panna... V partnerských vztazích se nevědomě projevoval můj nedořešený vztah s tátou. Skutečné potřeby své “vnitřní ženy” jsem na úkor partnera potlačovala. Potlačovala jsem také svůj vztek vůči tátovi, který mi po emoční stránce chyběl. Nevědomě jsem tak svého partnera trestala za něco, za co ve skutečnosti nemohl. Chybělo mi přijetí a láska a ta malá holka ve mne se to snažila najít a “dovyživit” skrze partnery. Ale byly to nezdravé vztahy, které většinou nedopadly.

V období temna nastaly chvíle uvědomění, učení a léčení.

Při svých terapiích využívám a propojuji vše, co mi pozitivně (a hodnotně) pomohlo na mé cestě při osobním rozvoji, v léčení mého ženství, přijetí sebe sama, čištění rodinných linií, léčení těla i sexuality. Skrze tantra-jógu pro ženy, práci s intimitou a posvátnou sexualitou, jógu, meditace, práci s dechem, spontánním tancem či flamenco tancem, ženskými rituály a semináři, jsem probudila a poléčila své ženství. Přestala jsem bojovat a srovnávat se se ženami okolo mě. Naopak nyní vnímám, jak mne každá žena velmi inspiruje… Všechny techniky spojuji se svými dary, vhledy (obrazy) a napojením, které mám již od dětství, a které má pozitivní ohlasy u mých klientek, ale i klientů. Již sedm let vedu ženské kruhy a individuálně pracuji s muži i ženami. Během mé práce nahlížím na člověka jako na multidimenzionální bytost a na jeho celý energetický systém. Nacházím nekonvenční cesty a občas riskuji - ale velmi citlivě, zodpovědně a bezpečně. Jsem nehodnotící a s otevřeným srdcem pomáhám nacházet cesty ven ze slepých uliček každému, kdo se rozhodne vydat se se mnou na cestu. Jsem průvodkyně k harmonizaci, uzdravení, pochopení a zvědomění životní síly, která ovlivňuje a prostupuje do všech mezilidských vztahů i generací.