ON-LINE konzultace a životní koučink

 Je mým velkým darem a potěšením pečovat o vaše tělesné i duševní blaho. Patří to k mé profesi terapeutky a masérky. Okolnosti posledního roku nám moc nedopřává medicínu osobního setkání. A já bych vám velmi ráda byla průvodkyní  v tomto "zvláštním" čase i na dálku. 

Pokud potřebujete podpořit na vaší cestě a chcete provést revizi či úklidem v sobě, tak je teď nejlepší čas. Detox našeho těla i úklid domova je něky nezbytný, abychom udělali prostor pro něco nového. Stejné je to s naší psychikou, emocemi i myslí. 

Při konzultacích kombinuji několik různých technik a nástrojů. Nastavuji práci  podle individuálních potřeb klienta.  Jsou jimi rozhovor a správné pokládání otázek, práce s myslí a opakujícími se vzorci, práce s emočními cystami,  vedené meditace a vizualizační techniky, odpuštění, energetická  cvičení či práce s dechem a zvukem. 

Nejčastěji řeším s klientkami oblast:

  • intimní  a sexuální
  • zdravotní a gynekologickou
  • ženské cykly a vše s tím spojené
  • vztah sama k sobě a ke svému tělu
  • energetickou a vitální energii
  • partnerství a mezilidské vztahy
  • rodové linie a její čistění

Cena: 90  min. 1800,- 

Individuální konstelace a životní koučink

Technika, která vychází částečně z principů rodinných a systemických konstelací. Je to metoda, která umožňuje nahlédnout na skryté a někdy nevědomé síly, které ovlivňují vnitřní i vnější systém člověka v jeho životě. Pomocí této metody lze zharmonizovat celkový systém klienta, nalézt příčiny a dát řešení na problematiku daného tématu klienta.

Rozdíl u individuálních konstelací od rodinných je, že se rozestavují jednotlivé body s neživými zástupci (sošky, osobní předměty, hračky, svíčky, kus papíru označené jménem, polštáře atd.) místo živých zástupců (osob), které většinou zastupují v rodinných konstelacích. Po podrobné konzultaci tématu, který chce klient řešit určí terapeut konkrétní body, které se rozestaví do daného prostoru. Pak vstupuje terapeut i klient do jednotlivých bodů a nahlíží na dynamiku a vzájemný vztah těchto bodů. Hledá se nový funkčnější konstelační obraz a harmonizace těchto bodů, tak aby to pozitivně léčilo klienta v jeho oblasti, kterou řeší ve svém životě.

Individuálními konstelacemi se dá nahlédnout a harmonizovat oblast partnerství a mezilidských vztahů, vztah sám k sobě a vnitřní stav psychiky, zdraví, bloky v oblasti plodnosti a početí, finanční oblast, firemní oblast a pracovní záležitosti.

  • 2-2,5 hod. 2.900,-

Ohlas klientů:

„K Janě chodím na konstelace již velmi dlouhou dobu. Vždy vím, že na konstelaci odloupnu vrstvu či dokonce udělám kvantový skok v daném tématu, které jsem si skrze konstelaci přišla vyřešit či „poodhalit“. Děkuji za to. „Veronika

"Naše spolupráce mi rozhodně pomohla, musím říct, že si sebe užívám mnohem častěji a moc ráda. A taky jsem pochopila diky Vám, spoustu věcí z minulosti a jak mne ovlivnily po ženské stránce. Vlk a indianka ve mne stále jsou ;-) Děkuji, že jste tak prijemne ovlivnila můj život." Martina

Chci si sjednat schůzku