Individuální konstelace a životní koučink

Technika, která vychází částečně z principů rodinných a systemických konstelací. Je to metoda, která umožňuje nahlédnout na skryté a někdy nevědomé síly, které ovlivňují vnitřní i vnější systém člověka v jeho životě. Pomocí této metody lze zharmonizovat celkový systém klienta, nalézt příčiny a dát řešení na problematiku daného tématu klienta.

Rozdíl u individuálních konstelací od rodinných je, že se rozestavují jednotlivé body s neživými zástupci (sošky, osobní předměty, hračky, svíčky, kus papíru označené jménem, polštáře atd.) místo živých zástupců (osob), které většinou zastupují v rodinných konstelacích. Po podrobné konzultaci tématu, který chce klient řešit určí terapeut konkrétní body, které se rozestaví do daného prostoru. Pak vstupuje terapeut i klient do jednotlivých bodů a nahlíží na dynamiku a vzájemný vztah těchto bodů. Hledá se nový funkčnější konstelační obraz a harmonizace těchto bodů, tak aby to pozitivně léčilo klienta v jeho oblasti, kterou řeší ve svém životě.

Individuálními konstelacemi se dá nahlédnout a harmonizovat oblast partnerství a mezilidských vztahů, vztah sám k sobě a vnitřní stav psychiky, zdraví, bloky v oblasti plodnosti a početí, finanční oblast, firemní oblast a pracovní záležitosti.

  • 2-2,5 hod. 2.500,-

Ohlas klientů:

"Jani, děkuji z celého srdce za Tvoji láskyplnou péči, Tvoji vnímavost, se kterou masáže provádíš a jedinečnost Tvého povznášejícího dotyku. Velmi pečlivě zvažuju a naciťuju ke komu jít. Odevzdat se do Tvých rukou bylo tak snadné a samozřejmé - pocit důvěry a bezpečí nebylo potřeba vytvářet, ten tam prostě byl od prvního okamžiku. Po masáži a opečování u Tebe se cítím jak znovuzrozená, ve velmi příjemném stavu vyladěnosti jak fyzickém tak mentálním. Nedá se nepřijít znovu. Moje přání ve chvíli klidu po masáži bylo o tom, aby si Tvůj dar a jedinečný přístup mohlo užít a procítit co možná nejvíce lidí. Tedy poprosím o voucher pro moji maminku. S láskou a důvěrou Luci"

„K Janě chodím na konstelace již velmi dlouhou dobu. Vždy vím, že na konstelaci odloupnu vrstvu či dokonce udělám kvantový skok v daném tématu, které jsem si skrze konstelaci přišla vyřešit či „poodhalit“. Děkuji za to. „Veronika

Chci si sjednat schůzku