Harmonizační masáže a léčení

Terapeuticko-Harmonizační masáž

Terapeuticko-Harmonizační masáž

Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější procedury. Lidé v dnešní uspěchané době potřebují čím dál více načerpat novou energii, zastavit se a kompletně se fyzicky i psychicky zrelaxovat. Léčivý dotyk
při masáži má pozitivní dopad na celkový stav organismu
, řeší řadu zdravotních problémů, posilují a regenerují naše tělo i duši. Zaměřuji se na terapeutické-relaxační masáže a léčení energetického pole člověka.

Naše tělo do sebe nasává a ukládá i nezpracované emoce či bloky a pomocí léčivého dotyku se dá zharmonizovat celkový stav člověka. Zabývám se psychosomatickými příčinami a navození celkové rovnováhy energie člověka. Používám čisté přírodní oleje a aroma-bylinné esence, které jdou svoji silnou koncentrací hluboko do těla.

Na začátku je krátký úvodní rozhovor, kde si s klientem/kou domluvíme přesně to, co potřebuje podle aktuálního celkového stavu těla i psychiky. Nejde jen o klasickou masáž, ale o holistický přístup a léčení člověka na všech jeho úrovních. Využívám klasické i jemné techniky masáží, Reflexní terapii, umění doteku, práce s dechem, zvukem, tlakové techniky, energetické léčení, harmonizace čaker  zvonkohrou Koshi nebo šamanským bubnem. 

Dále využívám tělové svíce, které díky "komínovému efektu" vytáhne záněty z těla, většinu bolestí a blokády. Dále pozitivně ovlivňuje případné zablokované toky energie v meridiánech. 

Na podzim a zimu přidávám k masážím lávové kameny, které svojí léčivou silou vytahují negativní energii a stres z těla a příjemně prohřívají.

  • 60 minut 1.200,- Kč

  • 90 minut 1.700,- Kč

  • 120 minut 2200,- Kč

Použití tělové svíce 1ks 100,-

"Je až neskutečné, jak jemný a laskavý dotek máte a při tom máte sílu, ta kombinace je dar. Na závěr jsem se uplně rozplynul ve zvukové lázni zvonkohry." Děkuji moc. Štefan

Jani po dlouhé době jsem necítila úzkost a dnes se probudila bez ní...včera si mi krásně zklidnila nervový systém a vůbec..nevím, co si přesně udělala, ale bylo to, jak kdybys vytvářela umělecké dílo nebo čarovala :-)...každopádně díky moc:-) Lucie

JEN PRO ŽENY

Rituální tantrická masáž – Probuzení Bohyně

Abychom lépe pochopili rozdíl mezi běžnou a tantrickou masáží, je dobré znát alespoň částečně význam tantrické nauky. Jedná se o duchovní systém pocházející z východu, který je znám na naší planetě již tisíce let a jenž se zaměřuje na probouzení člověka na mnoha různých úrovních. Tantra také sleduje integraci posvátné sexuality do našeho každodenního života, čímž usnadňuje dosažení vyšších duchovních stavů a rozšiřování vědomí.

Transformuje sexualitu takovým způsobem, že se stává energetickou podporou duchovního rozvoje lidské bytosti. Láska a doteky hrají v západní variantě této nauky důležitou roli. Můžeme si to vyzkoušet třeba právě skrze tantrickou masáž, která nás učí nesobeckému a duchovnímu postoji. Tantrické masáže jsou velice uvolňující, otevírají srdce a dokážou rozpustit psychické napětí. Probouzí blahodárné prožitky ze smyslného dotyku, které se rozlévají do celého těla.

Žena má možnost skrze Rituální masáž spojit se svou vnitřní bohyní, ženou, a probudit ji do svého těla i života. Tantrická masáž směřuje hluboko do subtilní energetické struktury vašeho těla a postupně pročišťuje a otevírá jemné energetické dráhy ve vašem těle zvané meridiány. Po absolvování tantra masáže se budete cítit velmi relaxovaná, osvěžená a povzbuzená. Přijměte pozvání do místa naplněného harmonií, kde se každý okamžik stává pohlazením pro duši.

  • 3 hod. – 3.900,- Kč

Při společném setkání vám nejdříve vysvětlím krok po kroku, jak bude masáž probíhat a jaké prožitky můžete během masáže i po ní očekávat. Pocit bezpečí a důvěry jsou důležitými a klíčovými slovy.

Během tantrické masáže bude vaše tělo mít možnost ochutnat různé druhy dotyků, peříček, kožešinky a teplý přírodní olej. Tento tip dotyků probouzí energii a pomáhá jí stoupat a rozšiřovat se do vašeho těla. Takto budete moci vnímat, jak se celé tělo stává citlivějším vůči orgasmickým prožitkům. Tato léčivá masáž je velmi přínosná pro celé ženské tělo i duši.

"Naše spolupráce mi rozhodně pomohla, musím říct, že si sebe užívám mnohem častěji a moc ráda. A taky jsem pochopila diky Vám, spoustu věcí z minulosti a jak mne ovlivnily po ženské stránce. Vlk a indianka ve mne stále jsou ;-) Děkuji, že jste tak prijemne ovlivnila můj život." Martina


Léčivé Vaginální mapování pro ženy

Jedná se o dotekovou techniku, při které jemně masírujeme tkáň vaginy.

"Vaginální mapování je cesta k probuzení identity ženy." Joseph Kramer

Ženské pohlaví je receptivní, přijímající, a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány – stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.
Žena se tak vědomě spojuje s pocity, které jsou v intimní oblasti nashromážděné.
Některá místa jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu uložených emocí:
smutek, vztek, křivda, bolest, zranění apod.

Pokud žena zažila ve svém životě bolestivé zkušenosti, spontánní reakce je „zamrznout a necítit“.

To se pak v průběhu života projevuje jako určitá, zpravidla všudypřítomná, hladina napětí a stresu.

Tam, kde dříve bylo potěšení, slast a rozkoš, může být necitlivost.

Fyzická zranění tkáně vaginy mohou nastat například při:

Gynekologickém vyšetření
Bolestivém nebo vynuceném milování
Neuctivém zacházení
Náročném porodu
Chirurgickém zákroku
Zdravotních potížích
Znásilnění
Zneužívání apod.

Tak jako se zraněné srdce, díky obrannému systému, uzavře a obrní vůči další možné bolesti, tak podobně se uzavírá a obrňuje vagina, před další nepříjemnou zkušeností.

  • jedno sezení 3.500,- Kč (2,5-3 hod.)

  • Balíček tři sezení 9.800,-Kč

Vlastní energií pak v životě „plýtváme“ na potlačení něčeho, co nebylo dostatečně prožito.

Pohyb, dech, zvuk, dotek… to vše jsou nástroje, které zvyšují hladinu energie – a tím pádem i cítění – v našem těle.

Pokud jsme v sobě „zamrzly“ bolest z minula, nedaly jí prostor se vyjádřit a z těla odejít, prožíváme pak zmíněné napětí, často aniž bychom si ho uvědomovaly.

Důsledkem toho bývá zpravidla:

Snížená chuť na milování
Snížená citlivost a tím i prožitky při sexu
Nenaplněná sexualita
Nemožnost dosažení orgasmu
Nechuť k masturbaci
Základní životní sexuální síla usíná

Žena tak neprožívá milování jako něco výjimečného a naplňujícího, ale naopak jako povinnost, uspokojení fyzické potřeby, vyhovění partnerovi „pro klid ve vztahu“ apod.

Vaginální mapování se skládá ze 3-5 sezení po 3-4 hod..

Prvním sezením je nastartován proces proměny, který se s každým dalším sezením prohlubuje.

U každé ženy, bez výjimky, se účinky mapování dostavují do jednoho dne po prvním mapování a následně intenzivní po každém dalším sezení.

Je to proto, že první sezení je pro ženu velmi zásadní změnou v dosavadním řešení svých potíží. Musí překonat ostych, překročit hranice intimity, dovolit si přijímat a cítit emoce, které jsou dlouhou dobu schované.

Jako při psychoterapii nebývá účinné absolvovat jen jedno sezení, tak i vaginální mapování má stejné podmínky. Každá žena má také své tempo a svůj vlastní způsob prožívání.

"Janičko, musím Vám z celého srdce poděkovat. Já jsem byla přítomná při milování:-) Přítel byl úžasný. Joni se probuďila k životu. Celou jsem ji cítila, byla jsem přitomná. Jsem šťastná:-) Byla jsem šťavnatá a celou dobu při chuťi, nikdy jsem tohle nezažila, žádné pálení. Nic:-) Janičko patří Vám největší DĚKUJU V ŽIVOTĚ:-)" Veronika


Objednejte se

  • Terapeuticko-Harmonizační masáž
  • Rituální tantrická masáž
  • Vaginální mapování pro ženy