Akce

JARO 2023

NOVÝ KURZ

Tantra-jóga Mohenžorádo a práce s energetickým vajíčkem pro pokročilé

Mateřský okruh

Datum: březen: 13./27. duben 3./17./24. květen 15./29. červen 12./26.

každé pondělí (9.lekcí) cca 1xza 14 dní

čas: 18:15-20:45 h,  Délka: 2,5 h

Mohenžodáro je posvátný rituál a cesta k plnému rozvinutí milostného života a prohloubení intimity. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní a duchovní. Blahodárně aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

PROBĚHLÉ AKCE

Tanec a konstelace pro ženy

Datum: Termín se připravuje

čas: 9-18 h,  Délka: 9 h

Připravuje se

Datum: 14.9.-7.12.2020 ,18:30-21:00 h,  Délka: 2,5 h

Mohenžodáro je posvátný rituál a cesta k plnému rozvinutí milostného života a prohloubení intimity. Účinky jsou mnohostranné – na úrovni tělesné, emoční, energetické, zdravotní a duchovní. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Datum:  8.-11.10.2020  Délka: 3 noci

Víkend zaměřený na ženské TĚLO-MYSL-DUŠI
Srdečně a s radostí zveme ŽENY, které si tato akce a hlavně magické místo ZAHRADY ŽIVLŮ přitáhne. Jde o duhé pokračování, kde se zaměříme na regeneraci na všech úrovních a načerpání sil na zimní období.


zdravotní jóga - tanec - tantra jóga - energetické i fyzické léčení - terapie léčivou vodou -ženské lázně v domě VODY - relaxace - sdílení a inspirace - meditace - zpěv manter - rituál v posvátné jeskyni

Datum:  3.-6.7.2020   Délka: 3 noci

Víkend zaměřený na ženské TĚLO-MYSL-DUŠI
Srdečně a s radostí zveme ŽENY, které si tato akce a hlavně magické místo ZAHRADY ŽIVLŮ přitáhne.


zdravotní jóga - tanec - tantra jóga - energetické i fyzické léčení - terapie léčivou vodou -koupání v biotopu - relaxace - sdílení a inspirace - meditace - zpěv manter - rituál v posvátné jeskyni

Datum: Délka: 2,5 h

Tanec přináší radost a uvolnění a je nejpřirozenějším pohybem pro nás ženy. Je jedním z klíčů, který otevírá cestu k našim vnitřním světům, k emocím, které si nedovolíme žit naplno, k osvobození naši spoutané životní energie. Na kurzu budeme kultivovat naše tělo v jemné intimní gymnastice. Půjde především o práci s pánevním dnem, napojení na jeho energii a pomocí cviků budeme kultivovat a posilovat naši sexualitu. A nově se naučíš pracovat s energetickými vajíčky, které léčí a posilují pánevní dno. Jde o pokročilejší techniku.

Datum: 16.8.2020, 13:00-17:30h, Délka: 4,5h

Znáš svou vnitřní sílu? Víš, kde v tvém těle sídlí? Dokážeš mít zdravé hranice? Umíš bez studu ukázat svou ženskou krásu? Víš, co chce tvá vnitřní divoška? Láká Tě ochutnat esenci flamenco tance? Pokud ano, jsi srdečně zvána do kruhu žen, kde se otevřeme, probudíme, zatančíme, ukotvíme a uvolníme ve svém ženství.

Datum: 16.12.2019, 18:30-21:00, Délka: 2,5 hod.

Zvu vás ženy srdečně na Čaro-Vánoční setkání, kde společně spočineme, zatančíme a tak trochu budeme čarovat:-)

Před-Vánoční čas je skvělou příležitostí, jak si společně vytvořit příjemný  čas  na rituál pro naše splněné přání.  Rituály udělají z obyčejného setkání slavnostní událost. 

Datum: 7.1.- 1.4. 2019, 18:30-21:30 h. Délka: 3h

 Srdečně zvu na další kurz a intezivní jízdu:-) Mým záměrem je probudit a kultivovat ženskou energii pomocí tance, speciálních Tao i Tantra technik, cvičení s pánevním dnem a dechem a vše usadit v léčivých meditacích. Kurz je určen pro všechny ženy od 20 do 70 let věku i úplné začátečnice. Pro ženy, které chtějí najít, probudit svoji vnitřní tvořivou sílu a uchopit ji do svých rukou a aplikovat vše do každodenního života:-)

Datum: 3.12.2017, 14:00-18:00, Délka: 4h,

Adventní neděle spojená s úplňkem je ideální na to, sejít se v ženském kruhu, zastavit se, vytančit a uvolnit své tělo i duši. Společně se naladíme na magický úplněk i svá přání v před-vánočním čase. Úplněk bude nejsilnější v 16:50 hod. Napojíme se na jeho magickou sílu v rituálu na podporu splněného přání.

termíny:  27.-29.9.2019

Milé ženy, rok se s rokem sešel a my opět vyhlašujeme termín letošní akce.
Srdečně vás zveme na seminář oslavy první menstruace – menarché v kruhu žen, v překrásné podzimní přírodě za Prahou!

Termíny vypisujeme vždy týden dopředu